<<  Alkolmetre >>
     
             
     
             
     
             

DELİL HASSASİYETİ

Yeni nesil elektrokimyasal sensör teknolojisi ile hassas ve güvenilir sonuç alınır. Sensör teknolojisinin sağladığı yüksek kararlılık ve doğruluk ile trafik kontrollerinde ve sağlık hizmetlerinde kullanım imkanı sunulur.

 

ÖLÇÜM MODLARI

NAM-07 de bulunan Otomatik ölçüm modunda yeterli nefes üfleyebilen kişilerde ölçüm yapılabildiği gibi, Manuel ve Pasif ölçüm modlarında yeterli nefes üfleyemeyen hasta ve baygın durumdaki kişilerde de ölçüm yapılabilme imkanı sunulmaktadır.

 

KULLANICI DOSTU MENÜ

3-tuş kullanım ile kolay kullanım imkanı sunulmaktadır. Ayrıca ülkelere uygun dil seçeneği, ekranda tuş simgeleriyle kullanıcı yönlendirme, cümlelerle ifade edilen ikaz ve hata mesajları ile tam bir kullanıcı dostudur.

 

YÜKSEK KAPASİTELİ HAFIZA

Yüksek kapasiteli hafızası ile uzun süreli kullanım için veri kaydı sağlanmaktadır. NAM-07 tuşlarıyla hafızasındaki tüm verilerde çeşitli kriterlere göre tarama yapma imkanı sunulmaktadır. Bulunan veri ekranda görüntülenebilir ve istenirse opsiyonel sunulan yazıcı aracılığıyla geçmiş kayıtlardan rapor alınabilmektedir. Hafızasındaki veriler arşiv amaçlı, istenirse bir PC’ye aktarılabilmektedir.

 

YAZICI (Opsiyonel)

Opsiyonel sunulan termal yazıcı veya dot-matrix yazıcı ile ölçüm sonucu diğer bilgilerle birlikte raporlanabilir. Termal yazıcı üzerine entegre edilmiş tuş takımı ile extra veri giriş özelliğine sahiptir.

 

KLAVYE (Opsiyonel)

Opsiyonel sunulan harici klavye veya termal yazıcı üzerine entegre edilmiş klavye ile ad-soyad, ID no, sicil no… gibi ek verileri alkolmetreye kaydedebilme mümkün olmaktadır.

 

NAM-DATA VERİ TRANSFERİ YAZILIMI (Opsiyonel)

NAM-DATA yazılımı ile alkolmetre içerisindeki veriler bilgisayara aktarılabilmekte, aktarılan veriler bilgisayarda arşivlenebilmekte, arşivde veri taraması yapılabilmekte, veriler yazdırılabilmekte ve farklı ortama(CD, hafıza kartı..gibi) kaydedilebilmektedir.