<<  Firma Profili >>
 

ADEMLER ; Oto Elektrik sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

 

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

 

Hizmet alanlarımızın içinde;

 

Tepe ikaz lambaları satış ve montaj, Oto alarm sistemleri, Oto elektrik malzemeleri ile servis araçları kayar kapı sistemlerinin montajı yer almaktadır.

 

Çalışanlarımız ile müşterilerimize verdiğimiz güvenirlilik unsurlarının yanında, en önem verdiğimiz değerlerin başında mutlak müşteri memnuniyeti gelmektedir.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için uzman ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

 

Vizyon

Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile yaratmış olduğumuz güven çerçevesinde, dünyadaki gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek, öğrenen, sürekli yenilenen ve ilkleri gerçekleştiren bir kurum olmak.

 

Misyon

Gelişime açık yönetimimiz, genç, dinamik çalışan kadromuzla pazardaki ürünleri ve rakiplerimizi yakından takip ederek, bilgileri en iyi şekilde toplamak, kurum içi koordinasyonu ve iletişimi geliştirerek toplanan bilgi üzerinde kararlar almak ve bu doğrultuda hizmet verdiğimiz müşterilerimizle etkin iletişimi ve bilgiyi paylaşarak en yüksek faydayı sağlamak

 
ADEMLER
Oto Elektrik Sistemleri